Zárobok

Finančné ohodnotenie práce je rôzne. Záleží to od zamestnávateľa a aj od konkrétnej pracovnej pozície. Rozlišuje sa základná hodinová mzda, nadčas a u niektorých partnerov sú to aj príplatky za nočné a popoludňajšie zmeny.

Minimálna mzda v UK je £7.50 v hrubom na hodinu.

Mzda sa vypláca týždenne. Výplatný deň je stanovený každý piatok, s týždenným oneskorením – to znamená, že ak začnete pracovať napríklad v pondelok 1. septembra, tak prvá mzda bude vyplatená v piatok 12. septembra, ďalšia nasledujúci piatok. V prípade, že ukončíte pracovný pomer v piatok 5. septembra tak vám ešte nasledujúci piatok 12. septembra bude vyplatená posledná mzda. Je nutné, aby si klient zriadil vlastný bankový účet. Agentúra vám pomôže s výberom bankového účtu, alebo ubytovateľ. Prvá výplata je spravidla hradená šekom. S prípadnou pomocou a radami sa obráťte na našich operátorov.

Zamestnávatelia alebo spolupracujúci partneri

Patria sem najväčšie subjekty podnikajúce na britskom trhu s potravinami, a to: Tesco, Asda, Somerfield, Sainsburys, Ice Land. Ďalej spolupracujeme s B&Q a Argos – to sú firmy zaoberajúce sa distribúciou stavebného materiálu a spotrebnej elektroniky. Rozbiehame spoluprácu s ďalšími firmami a agentúrami podnikajúcimi v v nákladnej a špedičnej doprave. Vo Veľkej Británii a v Írsku úzko spolupracujeme s britskou agentúrou Twenty four seven recruitment, ktorá nám poskytuje finančné a pracovné zabezpečenie.

Iné výhody

– po uplynutí 6 mesiacov možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca
– možnosť vrátenia časti odvedených daní
– zdravotné poistenie odvádza zamestnávateľ
– zlepšenie jazykových schopnosti
– zabezpečujeme ubytovanie v cene približne 60 libier/týždeň (možnosť zabezpečenia vlastného ubytovania),

Naša spoločnosť sa dlhodobo snaží sprostredkovávať prácu do skladov kde je predpokladaný počet stabilných hodín (37-40 hod. do týždňa). V prípade zistenia, že v danom sklade nie je dostatočný počet hodín dlhodobo (niekoľko týždňov), snažíme sa po dohode s klientom presunúť na iné pracovné miesto.

Naša spoločnosť nespolupracuje s britskými zamestnávateľmi, ktorí nevedia preukázať dľžku kontraktu a stabilný počet hodín.

Ponuka práce

Ponúkame vám prácu

V logistickom centre a v sklade:

* Picker – výkonný robotník v sklade

* Cleaner – upratovač, upratovačka

* FLT driver – pracovník na vysokozdvižnom vozíku

* Driver – vodič nákladného auta

* Supervisor (dobrá znalosť angličtiny)

 

Práca vo výrobnom závode

* Worker – výrobný pracovník

* Cleaner – upratovač