Aktuálna pozícia na nemeckú Zmluvu na mesiac august 2019_operátor strojov

Pre lídra výrobcu v Nemecku na trhu v oblasti výroby batérií hľadáme okamžité použitie:

Množstvo : 40 operátorov strojov

Pracovná ponuka v meste : V 86720 Nördlingen

Pracovná náplň:

  • časti strojov – Kusy strojov zaučenie v nemeckom jazyku.

– Práca s veľkými pohyblivými časťami

-Störungsbehebung

požiadavky:

-Vzdelanie s technickým zázemím, napríklad strojár, priemyselný mechanik, automobilový mechanik

-3-vrstva ochota

Pripravenosť na 7-dňový týždeň

– dobrý nemecký jazyk

BONUS:

– Dlhodobá práca, zvyčajne najmenej 12 mesiacov s možnosťou prevzatia pre dalšieho zamestnávateľa

– nástup hneď vedľa našej kancelárie v Nemecku

– jednotný pracovný odev od zákazníka (bez rozdielu dočasných pracovníkov a vlastných pracovníkov prevádzkovej spoločnosti)

– Nie je potrebné žiadne auto na dochádzanie do práce

Odmeňovanie :

12,42 € brutto na odpracovanú hodinu

100 € netto za pracovný týždeň príspevok na ubytovanie

20 € netto za pracovný deň diety na stravu

To sa rovná približne 2300 € netto mesačne – ale všetky príplatky sú pridané tak, že zamestnanec zvyčajne môže približne Môže zarobiť 2400 € alebo viac!

Postup : Nemecký zamestnávateľ záujemcom priamo zavolá na klientove číslo a urobí s ním pohovor. Zmluva sa podpisuje v mieste bydliska záujemcu.