Ubytovanie

Náš zmluvný partner – Purba & Webb Ltd ponúka kvalitné ubytovanie v oblastiach:

  • Crewe
  • Winsford
  • Middlewich
  • Burton on Trent
  • Hinckley

Ceny od £70 do 75 za osobu / týždeň vrátane všetkých poplatkov (elektrina, plyn, voda, council tax, internet)

Iné lokality podľa dohody, možné zľavy pre skupiny

 

Viac informácií na Email, Facebook Messanger alebo mobil: +44 07946 077 393

Ubytovanie

Ubytovanie klienta zabezpečuje a poskytuje partnerská agentúra, ktorá už na letisku v Británii zodpovedá za odvoz a ubytovanie. Za ubytovanie v partnerskej agentúre sa neplatí dopredu. Ubytovací poplatok je odpočítavaný spätne z týždennej výplaty. Jeho výška je rôzna, záleží od oblasti, v ktorej klient žije a pracuje. Uvádzam orientačne cenu za týždeň, tá sa pohybuje od £56 do £70 (cena zahŕňa účet za elektrinu, plyn, vodu, domovú daň a nájom).

Domy a byty, v ktorých sa klient ubytuje sú vo väčšine stredného a vyššieho štandardu. V mnohých prípadoch sa stáva, že sú klienti ubytovaní v nových domoch a bytoch, kde je len základné vybavenie a časť s britským manažérom. Po skúsenostiach s niektorými agentúrami v Británii nemôžeme zaručiť, že klient tam zostane bývať po celú dobu kontraktu alebo nie. Kontrakt na ubytovanie sa podpisuje na 6 mesiacov. Zahraniční partneri sa obyčajne istia tým, že strhávajú postupne z týždenného platu depozit. Obyčajne tento depozit je vo výške £100. Po uplynutí 6 mesačnej doby, buď klient zostáva v agentúrnom bývaní alebo si nájde vlastné ubytovanie. Všetko záleží na dohode s lokálnym britským manažérom. V prípade, že klient nedodrží zmluvné podmienky v ubytovacej zmluve (zničenie zariadenia, predčasný odchod atď.) tento depozit je mu zadržaný. Toto sú podmienky britskej strany a všetky tieto problémy sa riešia už so zástupcom britského partnera.

V prípade záujmu klienta sme schopní dopredu za určitých okolností zabezpečiť vlastné bývanie. To znamená, že slovenský klient s finančným kapitálom, ktorý má záujem o vlastné ubytovanie – dom alebo byt, môže požť v tejto oblasti. Dom alebo byt bude viazaný na klienta, ktorý si všetky finančné záležitosti bude hradiť sám. Agentúra Stirling, s.r.o. mu pomôže s anglickými formulármi, zápisom, zmluvou na ubytovanie a ďalšími užitočnými radami. Všetko záleží od potrieb a dohody s klientom. V konečnom a finančnom dôsledku toto ubytovanie vo väčšine prípadoch vychádza lacnejšie ako ubytovanie britského partnera. V takomto prípade však musíte počítať s tým že prenájom celého domu sa pohybuje od £450 na mesiac a platí sa mesiac vopred, dalej treba taktiež vopred zaplatit deposit vo výške jedného nájmu (v ojedinelých prípadoch to je viac), potom si klient musí platiť council tax – čo je vlastne poplatok za odvoz smetí, polícia, hasiči… čo je zväčša okolo £100 mesačne, cena elektrickej energie, vody a plynu je rôzna ale zväčša sa pohubuje okolo £30/mesiac elektrina, £30/mesiac plyn (v zime aj viac), £20/mesiac voda.