Práca pre internetový obchod, distribúcia textilu v meste Burnley, okolie Manchestru

– pikovanie, pakovanie, skenovanie tovaru v internetovom obchode, systém práce je podobný so systémom vo firme Amazon,
pracovné zmeny:
AM shift start at 6AM to 6PM, PM shift at 6PM to 6AM, 12 hodinové zmeny. Systém práce 3 dni práca, 3 dni voľno…množstvo nadčasov. 48 hodín do týždňa sú garantované

Miesto práce : Burnley

Pozícia : skladník – pickuje sa textil do košíkov  systémom, že chodí po sklade a naberá sa podľa papierovej objednávky ručne, alebo sa robia tzv. returns, alebo iné aktuálne obsadzované pozície vrámci skladu (práca-textil)
– mzda:
–  £8.86 – £9.11 na hodinu, týždenná výplata £425,28 týždenne Brutto
– výplata každý týždeň (v piatok),
– je možné sprostredkovať ubytovanie  £70-85/týždeň,  v domoch (sharing house) – 15-25 min. na pešo od práce, alebo  (MHD), ubytovanie nie je  viazané na prácu
-ubytovanie je možnosť si vybaviť vlastné, platí sa £250  pri vstupe do ubytovania, dohoda je  možná aj priamo s britským ubytovateľom.

  • Jazyková úroveň: dočasne od 21.5.2020 je možné sprostredkovať prácu aj bez znalosti anglického jazyka, ale základná a lepšia znalosť jazyka sú vítané.

– pracuje sa min. 48 hod./týždeň, možné nadčasy (hlavne počas sviatkov)
nástup do práce:    od mesiaca september, október  2020,  nástup je  každý pracovny týždeň.

V práci sa dodržiavaju všetky prísne hygienické predpisy v súlade s britskou legislatívou ohľadom Covidu-19 a aktuálnej vírusovej pandémie.

Naša spoločnosť vie zorganizovať cestu a s tým spojené ubytovanie blízko práce. Podpisuje sa ubytovacia Zmluva v Británii a adresu musí mať klient pred vycestovaním do Veľkej Británii. Adresu ubytovania je dôležité uviesť pri vstupe do krajiny.

– vhodné pre mužov, ženy a pre páry,
– vhodné aj pre študentov a absolventov.

– vhodné pre študentov, ako brigáda na letné obdobie

 

2 thoughts on “Práca pre internetový obchod, distribúcia textilu v meste Burnley, okolie Manchestru

Leave a Reply